okularium.cz On-line objednání

On-line objednání


Proč preferujeme on-line objednávání?

Protože on-line objednávání je:

Jednoduché. Jednoduchý průvodce Vás navede tam, kam potřebujete.
Pohodlné. Není potřeba telefonovat a většinu záležitostí zvládne. Po zadání požadavku dostanete do e-mailu potvrzení, ke svým objednávkám máte přístup kdykoliv. Potřebujete něco změnit? Není problém.
Moderní. On-line objednání patří mezi činnosti, které byly také před 10-20 lety nemyslitelné – přístup do banky, na úřady přes datové schránky, rezervace dovolené, letenek, hotelů.
Symbolem. Symbolem konce levné práce. Léta byla „zdravotní sestra“ levnou silou, levnější než počítače, programy a vybavení. Specializovaná oční sestra, ale ani všeobecná sestra již není levný zaměstnanec. Některá pracoviště proto zaměstnávají na pozici sester sanitářky, ošetřovatelky nebo tzv. praktické sestry, které jsou platově ohodnoceny méně, ale specializované sestře se v erudici nemohou rovnat. U nás najdete pouze plně kvalifikovaný personál. A on-line objednávkový systém. Je to podle nás v pořádku. Sami se objednáte a my na Vás máme více času.
Ohleduplné. On-line objednáním šetříte totiž svůj i náš čas. Je to spolehlivý způsob – pokud dostanete potvrzovací e-mail, je Vaše objednání platné a všechny potřebné informace v tomto e-mailu najdete. NEVOLEJTE PRO OVĚŘENÍ (kouzlo on-line objednání se tím ztratí).

Věříme, se si on-line objednávání oblíbíte – jako my.On-line objednávání Vám umožní:

  • zvolit si termín přímo v našem objednacím kalendáři,
  • požádat o recept,
  • napsat vzkaz,
  • sledovat stav svých objednávek nebo zrušit objednávku,
  • vložit do své karty dokumenty.
  • Při objednávání zvolte co nejlépe vámi požadovaný typ návštěvy, v dalším kroku pak upřesněte váš požadavek, např. důvod návštěvy.

Po odeslání požadavku na objednání vám systém zašle na váš email potvrzení o uvedené objednávce.
Termín je platný až po potvrzení systémem zprávou na Váš e-mail!
Přibližná délka objednací doby k vyšetření je uvedena na hlavní stránce.


Děkujeme, že užíváte náš objednací systém a voláte, jen je-li to nutné.


Naše telefonní číslo je: 739 029 743